به سایت شبکه بهداشت و درمان فریدن خوش آمدید.

جاذبه های تفریحی

جاذبه های تفریحی و ورزشی :

شهرستان فریدن اگر چه چندان که استعداد دارد مورد بهره برداری قرار نگرفته ، اما از هر لحاظ منطقه ای غنی است . فریدن منطقه ای سردسیر و برفگیر است . دامنه های کوه ها و فراز و نشیب تپه های این منطقه رادر فصل زمستان پوششی از برف فرا می گیرد و مکان مناسبی برای اسکی است .

گلستان کوه دره بید :در این منطقه زیبا بر فراز کوه ، لاله های واژگون و شقایق و سبزه و عطر خوش طبیعت را پیش چشم تجسم می بخشد و دره بید از جمله شگفتگی های طبیعت  است که گل و ریحان کران تا کران آن را فراگرفته و فرشی از سبزه و گل زیر پای گردشگران پهن کرده است . 

 

تپه نور الشهدا : در شمال شرقی شهر داران تپه مرتفعی قرار دارد که پیکر مطهر چند تن از شهدای گمنام در این مکان آرمیده است و اهالی شهرستان و گردشگران با حضور در این مکان علاوه بر زیارت قبور مطهر میتوانند از مناظر و زیباییهای این مکان که مشرف به شهر داران و دامنه و مزارع اطراف آن است دیدن فرمایند .

 

پارک قایق رانی : در ورودی شرقی شهر داران پارک و دریاچه مصنوعی قایق رانی قرار دارد که در فصول بهار و تابستان میزبان اهالی و گردشگران میباشد و با حضور در این مکان میتوان علاوه بر استفاده از طبیعت زیبای پارک در دریاچه پارک نیز به قایق سواری بپردازند .

 

ارتباط با ما

اصفهان - شهرستان فریدن - شهر داران - خیابان نواب صفوی - شبکه بهداشت و درمان فریدن تلفن تماس : ۴ - ۰۳۷۲۴۲۲۲۶۰۱

پیوند ها