به سایت شبکه بهداشت و درمان فریدن خوش آمدید.

مدیریت

پیام تبریک

آقای دکتر غلامعباس خزایی مدیر محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدن در گفتگو با روابط عمومی این شبکه ، ضمن تبریک طلوع سی و ششمین بهار انقلاب و دهه مبارک فجر ، و قرین این ایام با سفر پر خیر و برکت ریاست محترم جمهور به استان اصفهان ، این تقارن را به فال نیک گرفته و ورود کاروان دولت تدبیر و امید را به مردم استان تبریک عرض نمودند.

شواری امر به معروف و نهی از منکر شبکه بهداشت و بیمارستان شهید رجائی داران

چهارشنبه  مورخه ۹/۱۰/۹۴ سی و دومین جلسه  شورای امر به معروف و نهی از منکر شبکه بهداشت و بیمارستان  با حضور اعضاء خود و جمعی از معتمدین در دفتر دکتر غلامعباس خزائی  مدیر شبکه بهداشت و دبیر این شورا برگزار گردید.

شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر

در مورخ ۹۴/۱۰/۶  جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدن و با حضور فرماندار محترم جناب آقای تاجمیری و معاون فرمانداری و سایر اعضای شورای هماهنگی شهرستان برگزار گردید. در این جلسه دکتر خزایی مدیر محترم شبکه بهداشت و درمان فریدن گزارشی از عملکرد شبکه بهداشت در ۹ ماهه سال جاری در خصوص فعالیت‌های آموزشی و درمانی ارائه واحسان مرتضایی مسئول سلامت روان این شبکه نیز انتظارات مرکز بهداشت از سایر ادارات و اعضای شورا را در خصوص اجرای برنامه های آموزشی و عملکردی بیان کردند.

بازدید مدیریتی از کانون بسیج جامعه پزشکی فریدن

مورخ ۲۲/۹/۹۴ دکتر حجتی مسئول محترم سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان به همراه جمعی از مسئولین آن سازمان ضمن دیدار از کانون بسیج جامعه پزشکی فریدن در خصوص ابلاغ پاره‌ای از برنامه‌های جدید آن سازمان با دکتر غلامعباس خزایی مدیریت کانون گفتگو نمودند. ایشان با اشاره به ایجاد بیمارستان صحرایی در بهمن ماه خواستار همکاری و تعامل بیشتر ناحیه مقاومت بسیح فریدن و این کانون جهت اجرای هرچه بهتر این برنامه شدند.

لبیک کلیه اقشار بسیج به فراخوان مقام معظم رهبری در ۵ اذر

حضور چشمگیر اعضای کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان فریدن در فراخوان بسیجیان به روایت تصویر.. در ادامه مطلب

ویزیت رایگان بسیجیان توسط تیم سلامت کانون بسیج جامعه پزشکی فریدن در۵ اذر ۹۴ ( شکوه مقاومت)

با توجه به رسالت کانون بسیج جامعه پزشکی در ارائه خدمات پزشکی و بهداشتی در مناطق محروم و کم برخوردار ، همچنین ارائه خدمات در مناسبت های ملی و مذهبی ، کانون بسیج جامعه پزشکی فریدن به مدیریت دکتر غلامعباس خزایی به مناسبت هفته بسیج مستضعفین در پنجم آذر که فراخوان بزرگ رهبری بشمار می رود با حضور در این همایش بزرگ اقدام به ارائه خدماتی نظیر : ویزیت رایگان توسط دکتر بلوچی و سنجش فشار خون توسط خانم خلیلی کارشناس ارشد شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدن همچنین مشاوره و اموزش کنترل فشار خون و دیابت نمودند.

ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان به مناسبت هفته بسیج

مورخه ۶/۹/۹۴کانون بسیج جامعه پزشکی فریدن به مدیریت دکتر غلامعباس خزایی،با اعزام تیم درمانی خود به مناطق محروم و کم برخوردار باحضور در روستای گنجه اقدام به ارائه خدمات دندانپزشکی توسط دکتر محمد رضا شیخی با خدماتی نظیر: آموزش،معاینه،ترمیم پوسیدگی های سطحی،وارنیش فلوراید،فیشور سیلانت،نمود که در این راستا چهل نفر از دانش آموزان ابتدایی دبستان ابتدایی این روستا تحت پوشش این خدمات قرار گرفتند.

حضور ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و معاونت محترم بهداشتی استان از شبکه بهداشت فریدن

مورخه ۹۴/۸/۲۸جناب آقای دکتر اصغریریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به همراه دکتر غلامحسین صدری معاون محترم بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت استان با حضور در شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدن ،  در جمع کارشناسان و مسئولین واحدهای فنی مرکز بهداشت این شهرستان از نزدیک به بررسی مشکلات آنان پرداخته و بیان داشتند: که برنامه جدیدی در تحول درمان نداشته اما در حوزه بهداشت در میانه راه هستیم. وی با تأکید بر همت جهت جذب صددرصدی منابع و اعتبارات تخصیص‌یافته از آماده‌سازی زیرساخت‌ها جهت ارائه خدمات با کیفیت بهتر سخن گفتند. دکتر غلامعباس خزایی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدن  نیز گزارشی از مشکلات و چالشها در اجرای  برنامه‌های طرح تحول در حوزه بهداشت ارائه نمودند.

بازدید ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و معاونت محترم بهداشتی استان از بیمارستان شهید رجایی داران

پنجشنبه مورخه ۹۴/۸/۲۸ جناب آقای دکتر اصغری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به همراه دکتر صدری معاون محترم بهداشتی  و رئیس مرکز بهداشت استان ، از بیمارستان شهید رجایی داران بازدید نمودند.  در این دیدار ایشان از روند اجرای پروژه های در حال ساخت این بیمارستان ( درمانگاه تخصصی و Icu ) و همچنین از نزدیک در جریان پاره ایی از مشکلات این واحد درمانی قرار گرفتند.

پایش مدیریتی

در تاریخ ۹۴/۸/۵پایش مدیریتی توسط دکتر غلامعباس خزایی مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدن و معاون محترم بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت شهرستان از مرکز بهداشتی درمانی ننادگان و خانه‌های تابعه به همراه خانه‌های بهداشت نماگرد و غرغن صورت گرفته و ضمن بررسی ارائه خدمات توسط پرسنل ، در پایان جلسه‌ای در مرکز ننادگان با پرسنل مربوطه برگزار و ضمن بررسی نقاط ضعف و قوت پایش، انتظارات شبکه و مرکز بهداشت از پرسنل و مسئول محترم مرکز بیان گردید.

صفحه‌ها

اشتراک در مدیریت
 

ارتباط با ما

اصفهان - شهرستان فریدن - شهر داران - خیابان نواب صفوی - شبکه بهداشت و درمان فریدن تلفن تماس : ۴ - ۰۳۷۲۴۲۲۲۶۰۱

پیوند ها