به سایت شبکه بهداشت و درمان فریدن خوش آمدید.

مبارزه با بیماری ها

کارگاه ثبت نرم افزار دیابت

کارگاه ثبت نرم افزار دیابت به مدت ۵ روز از تاریخ   ۹۴/۱۰/۱۹ لغایت ۹۴/۱۰/۲۴ جهت کلیه پرسنل بهداشتی و درمانی و پزشکان در سالن اجتماعات شبکه بهداشت توسط واحد مبارزه با بیماری‌ها برگزار گردید.

جلسه تجزیه و تحلیل پنل مدیریت بیماری‌های غیرواگیر شهرستان

در تاریخ ۹۴/۱۰/۱۶ با حضور مدیریت محترم شبکه بهداشت و کارشناسان واحد مبارزه با بیماری‌ها و سایر واحدهای بهداشتی جلسه تجزیه و تحلیل پنل مدیریت بیماری‌های غیرواگیر شهرستان در خصوص شاخص‌های دیابت، فشارخون، هیپوتیروئید و ژنتیک انجام شد و مقرر گردید سوانح و حوادث و سرطان‌ها و همچنین پنل بیماری‌های واگیر در تاریخ دیگری تحلیل گردند.

کارگاه آموزشی پزشکان عمومی شهرستان فریدن

در تاریخ ۹۴/۱۰/۱۴ کارگاه آموزشی پزشکان عمومی شهرستان فریدن با حضور کارشناس مسئول واحد مبارزه با بیماری‌ها و متخصص عفونی شهرستان در خصوص آنفلوانزا –کروناویروس‌ها، مدیریت مواجهه شغلی مرتبط با ایدز، تب دانگ و ایبولا برگزار گردید.

جلسه برون بخشی آنفولانزا

مورخه ۹۴/۹/۲۹ کارشناس مسئول واحد مبارزه با بیماری‌ها در جلسه‌ای با حضور معاون فرماندار و مدیریت شبکه بهداشت و رؤسای ادارات شهرستان در خصوص روند پیشرفت بیماری آنفولانزا و لزوم ادامه آموزش‌های پیشگیرانه به منظور کاهش زنجیره انتقال و نحوه نمونه‌گیری از بیماران بستری و درمان آنان اطلاع‌رسانی لازم را نمودند.

برگزاری همایش بزرگ دیابت ، ایدز و سلامت روان

دوشنبه مورخه ۹۴/۹/۹ همایش بزرگی تحت عنوان پیشگیری از ایدز ، دیابت و سلامت روان با حضور معاون محترم فرماندار ، ریاست ادارات و نهادها ، مدیران مدارس ، مربیان بهداشت و پرورشی ، پزشکان و کارشناسان و پرسنل بهداشتی و جمعی از شهروندان شهر داران و با مشارکت شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدن ، بهزیستی ، کمیته امام خمینی(ره) تربیت بدنی و کارخانه فراورده های لبنی دالانکوه  و با ارائه آموزشهایی از سوی دکتر اعتدالی، خانم دکتر خانجانی و سرکار خانم دکتر پاپی نمدی از مرکز بهداشت استان در سالن ۱۷ شهریور شهر داران برگزار گردید.

نشست کارشناسان واحدهای فنی در چهارمین کمیته پژوهش

مورخه ۹۴/۸/۲۳ چهارمین جلسه کمیته پژوهش با حضور معاون محترم بهداشتی ، رابط پژوهش و مسئولین واحدهای فنی در محل دفتر معاونت بهداشتی برگزار و در خصوص وضعیت لاین تحقیقاتی کارشناسان و طرح‌های پژوهشی در دست اجرا تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

کمیته جامعه ایمن در فرمانداری شهرستان فریدن

مورخه ۹۴/۸/۱۷ کمیته جامعه ایمن و کارگروه سلامت شهرستان با حضور معاون محترم فرماندار، مدیریت و معاون بهداشتی و کارشناس مسئول واحدهای مبارزه با بیماری‌ها و بهداشت محیط و جمعی از مسئولین ادارات  با طرح آمار و شاخص‌های جامعه ایمن شهرستان و انتظارات از ۵ کمیته اجرایی ، همچنین در خصوص طرح پزشک خانواده شهرستان و عملکرد ۵/۱ ساله شبکه بهداشت و روز جهانی دیابت توسط معاون محترم بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت شهرستان ، در سالن اجلاس فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

پنجمین زیرکمیته تخصصی بهداشت

پنجمین زیرکمیته تخصصی بهداشت با حضور کلیه کارشناسان مسئول واحدهای فنی مرکز بهداشت در دفتر معاونت برگزار و مطابق اهداف و شرح وظایف، بسته‌های خدمتی (آسیب‌های احتمالی در بحران، فرایند خدمت در بحران و ...) مرتبط با برنامه‌های واحدهای فنی و چرخه مدیریت بحران تدوین و بررسی گردید.

جلسه برون‌بخشی پدافند غیرعامل شهرستان فریدن

در تاریخ ۱۰/۸/۹۴ جلسه‌ای با حضور مدیر و معاون محترم شبکه بهداشت ، مدیر بیمارستان شهیدرجایی داران ، مسئولین ادارات شهرستان و مسئولین واحدهای بهداشتی در دفتر مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان برگزار گردید. در این جلسه انتظارات شبکه بهداشت و درمان در خصوص عوامل زیستی پدافند غیرعامل مطرح و در ادامه هریک از مسئولین ادارات پیشنهادات و راهکارهای خود را در خصوص پدافند غیرعامل مطرح نمودند. در پایان مصوبات جلسه توسط معاون محترم مرکز بهداشت تعیین و جهت اقدام لازم ارائه گردید.

پنجمین کمیته درون‌بخشی سلامت و امنیت غذایی شهرستان فریدن

پنجمین کمیته درون‌بخشی سلامت و امنیت غذایی شهرستان فریدن با حضور کارشناسان مسئول واحدهای فنی مرکز بهداشت در دفتر معاونت برگزار و پس از بحث و بررسی موضوعات نیازمند طرح در کارگروه سلامت و امنیت غذایی فرمانداری جهت جلب حمایت مصوب گردید. از جمله موارد قابل طرح:

صفحه‌ها

اشتراک در مبارزه با بیماری ها
 

ارتباط با ما

اصفهان - شهرستان فریدن - شهر داران - خیابان نواب صفوی - شبکه بهداشت و درمان فریدن تلفن تماس : ۴ - ۰۳۷۲۴۲۲۲۶۰۱

پیوند ها