به سایت شبکه بهداشت و درمان فریدن خوش آمدید.

حراست

کارگاه آموزشی تخصصی پرسنل حفاظت فیزیکی شبکه‌های غرب استان

مورخ ۹۴/۱۰/۳  کارگاه تخصصی پرسنل حفاظت فیزیکی غرب استان (فریدن، فریدونشهر، چادگان، گلپایگان و خوانسار) به میزبانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدن در سالن اجتماعات این شبکه برگزار گردید. این جلسه آموزشی که با حضور حدود ۶۰ نفر از پرسنل حفاظت فیزیکی غرب استان برگزار گردید با تلاوت آیات نورانی کلام‌الله مجید توسط مسئول محترم حراست فریدونشهر آغاز و در ادامه آقای حسینی مسئول حراست شبکه بهداشت فریدن ضمن خوش‌آمدگویی برنامه‌ها کارگاه را اعلام نمودند.در ادامه آقای سلمانی مدرس محترم حراست دانشگاه مبحث آموزشی تهدیدات و آسیب‌های خانواده را ارائه نمودند. همچنین در پایان  از ایشان با اهداء لوح سپاس تقدیر گردید. کارگاه با برگزاری پس آزمون به کار خود پایان داد.

دومین جلسه آموزشی پیشگیری از سرقت

یکشنبه مورخ ۴/۸/۹۴ جلسه آموزشی حفاظت فیزیکی و پیشگیری از سرقت ویژه پرسنل انتظامات و سرایداران بیمارستان شهیدرجایی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدن با حضور سروان هاشمی فرمانده محترم کلانتری شهر داران و آقای حسینی مسئول حراست شبکه و بیمارستان شهیدرجایی داران در سالن اجتماعات این بیمارستان برگزار گردید.

سی و یکمین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر

پنجشنبه مورخه ۹۴/۶/۱۹ سی و یکمین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدن و بیمارستان شهید رجایی داران ، با حضور اعضاء شورا و با دستور کار : بررسی مصوبات جلسه پیشین و مصوبات در دست اقدام این شورا در دفتر دکتر خزایی مدیر این شبکه و دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدن برگزار گردید.

کارگاه آموزشی مقابله با سرقت

شنبه مورخ۹۴/۵/۳۱ کارگاه آموزشی  پیشگیری و مقابله با سرقت ویژه پرسنل انتظامات بیمارستان شهیدرجایی داران و ستاد شبکه و درمان شهرستان فریدن و سرایداران مراکز بهداشتی درمانی درمانی تحت پوشش به همت واحد حراست شبکه و بیمارستان شهید رجایی داران ، توسط جناب سرگرد سلیمانی جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان  در سالن آموزشی این بیمارستان برگزار گردید.

شورای امر به معروف و نهی از منکر

جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدن با حضور اعضاء شورا و تعدادی از پرسنل این شبکه برگزار گردید . آقای فرامرز حسینی دبیر این کمیه ضمن قرائت مصوبات جلسه پیشین با بیان سخنی از علامه حسن زاده در خصوص روش امر به معروف بر اهتمام بیشتر اعضاء در خصوص ارائه گزارش تأکید نمودند . در ادامه دکتر غلامعباس خزائی مدیر شبکه بهداشت و درمان فریدن نیز در خصوص ساعت تشکیل و تداخل احتمالی آن با برنامه کاری پرسنل همچنین کسب نظر سنجی از اعضاء شورا در خصوص تشویق پرسنل پیشنهادی و آقای مصطفی نصیرزاده نیز پیشنهاداتی مرتبط با موضوعات کمیته تحت عنوان برگزاری کارگاههای مختلف با عناوین اخلاق اسلامی و تفسیر قرآن کریم و دکتر امیر صادقی نیز بر رعایت حق و حقوق مردم و پرهیز از هنجارشکنی و منکرات و رعایت معروفات حسنه در محیط کار تأکید نمودند .

آموزش تخصصی سطح دو حفاظت فیزیکی ویژه پرسنل انتظامات شبکه های غرب استان

پنجشنبه مورخ ۹۳/۹/۱۳ کارگاه آموزشی تخصصی با عنوان سطح دو حفاظت فیزیکی جهت پرسنل انتظامات و مسئولین حراست شبکه ها و بیمارستانهای غرب استان (۶۵نفر) به میزبانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدن در سالن اجتماعات این شبکه برگزار گردید .

کمیته امر به معروف و نهی از منکر

سه شنبه مورخ۱۸/۶/۹۳ کمیته امر به معروف و نهی از منکر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدن با حضور اعضای اصلی و تعدادی  از سرگروه های حلقه های  تربیتی صالحین و جمعی از مسئولین بیمارستان شهید رجایی دران در دفتر مدیریت شبکه بهداشت و درمان فریدن برگزار گردید.

برگزاری بیست و ششمین کمیته امر به معروف و نهی از منکر شبکه بهداشت و درمان فریدن

سه شنبه مورخ ۹۳/۳/۲۷بیست و ششمین کمیته امر به معروف و نهی از منکر شبکه بهداشت و درمان فریدن با هدف احیاء واقعی امر به معروف و نهی از منکر در دستگاه اداری و درمانی شبکه و بیمارستان شهیدرجائی داران با حضور اعضاء شورای این کمیته و مدیر شبکه بهداشت و دیگر مسئولین و سرگروه های حلقه های صالحین کانون بسیج جامعه پزشکی فریدن برگزار گردید .

اشتراک در حراست
 

ارتباط با ما

اصفهان - شهرستان فریدن - شهر داران - خیابان نواب صفوی - شبکه بهداشت و درمان فریدن تلفن تماس : ۴ - ۰۳۷۲۴۲۲۲۶۰۱

پیوند ها