به سایت شبکه بهداشت و درمان فریدن خوش آمدید.

بهداشت محیط

معدوم نمودن ۲۵۰۰ بطری آب معدنی در فریدن

مورخه ۹۴/۹/۵ تعداد ۲۵۰۰ بطری آب معدنی به دلیل آلودگی میکروبی ، نیترات بالا و به دستور دادستان عمومی و انقلاب اسلامی توسط واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدن جمع آوری و در حضور نمایندگان ادارات صنعت، معدن و تجارت - تعزیرات حکومتی و نماینده دادگستری شهرستان فریدن معدوم گردید.

آموزش بهداشت محیطی نیروهای خدمات شبکه بهداشت ، مراکز بهداشتی و بیمارستان شهید رجایی داران

یکشنبه مورخه ۹۴/۸/۲۴جلسه آموزشی ویژه نیروهای خدماتی شبکه بهداشت ، مراکز بهداشتی و بیمارستان شهید رجایی داران با عناوین آموزشی : مبارزه با ناقلین و روش‌های گندزدائی وسایل و عوارض عدم استفاده صحیح از مواد گندزدا ، توسط گروه مهندسی بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدن در سالن اجتماعات بیمارستان شهید رجایی داران به مدت شش ساعت آموزشی برگزار گردید.

برگزاری کارگروه سلامت و امنیت غذایی در سالن اجلاس فرمانداری شهرستان

مورخه ۹۴/۸/۱۷ کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان فریدن با حضور نماینده محترم فرماندار، دکتر غلامعباس خزایی مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدن ، معاون محترم بهداشتی و حضور حداکثری مسئولین ادارات این شهرستان با دستور کار ۱-گزارش در خصوص پزشک خانواده شهرستان ۲- گزارش در خصوص سیاست‌های جدید جمعیتی ۳- انتظارات شبکه بهداشت در خصوص همایش مشترک بهداشتی و بیماری‌ها و گزارش در خصوص ماده نگهدارنده فسفید آلومینیوم ، در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

آموزش آرایشگران شهرستان فریدن

یکشنبه مورخ ۹۴/۸/۱۷ آموزش بهداشت محیط آرایشگاه با حضور ۲۰ تن از آرایشگران زنانه شهر داران با موضوع ضدعفونی وسایل و ملزومات مورد استفاده و رعایت کلیه موازین بهداشتی در آرایشگاه‌ها و بیماری‌های منتقله در این صنف توسط سرکار خانم مهندس سمیه محمدی در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدن برگزار گردید.

عملکرد واحد بهداشت محیط شبکه فریدن در محرم ۹۴

جهت دریافت اقدامات گروه مهندسی بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدن درمحرم ۹۴ به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

جمع آوری بیش از دو تن آرد آلوده به لارو

طی بازدیدهای بعمل آمده از سطح عرضه نانوایی های شهرستان ، از یک نانوایی بیش از۳ تن آرد آلوده به لارو کشف وضبط گردید.و متخلفین این امر جهت طی مراحل قانونی به مراجع ذی صلاح تحویل گردید.

نمونه برداری از مواد اولیه تهیه زولبیا و بامیه شیرینی پزی های شهرستان فریدن

با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و لزوم رعایت توصیه های بهداشتی ویژه مواد غذایی پرمصرفی نظیر زولبیا و بامیه ، گروه مهندسی بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدن ، با آغاز طرح ویژه این ماه و مراجعه به کارگاه ها ی شیرینی پزی ، ضمن بررسی وضعیت مواد اولیه مصرفی این نوع شیرینی از روغن و خمیر آن نیز  نمونه برداری و جهت آزمایش به آزمایشگاه غذا و داروی استان ارسال نمودند.

انهدام۳۰۰۰كيلوگرم مواد غذايي از تاريخ منقضي شده و فاسد و ۲۵۰۰ نسخه انواع تبلیغات سیگار

در تاريخ۹۴/۴/۱ مقدار ۳۰۰۰كيلوگرم مواد غذايي از تاريخ منقضي شده و فاسد و ۲۵۰۰ نسخه انواع تبلیغات سیگار كه در طرح اردیبهشت و خرداد ۹۴ توسط بازرسين بهداشت محيط از مراكز تهيه وتوزيع مواد غذايي شهرستان فريدن جمع آوري شده بود، به طور كاملاً بهداشتي درمحل دفن زباله شهرداران  معدوم گرديد. لازم به ذكر است كه ارزش ريالي مواد غذايي فوق ۷۵ ميليون ريال ميباشد.

کارگروه سلامت و امنیت غذایی

مورخه ۹۴/۳/۳۰کارگروه سلامت وامنیت غذایی شهرستان با حضورمعاون محترم فرماندار، دکتر خزائی مدیرمحترم شبکه بهداشت و درمان و معاونت محترم بهداشتی، دادستان محترم و روسای ادارات شهرستان فریدن در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان با بیان مصوبات قبلی آغاز گردید.

کشف و ضبط بیش از ۲ تن ترشی و خیار شور غیر مجاز و غیر بهداشتی

مورخه ۹۴/۳/۲۱ بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدن پس از مشکوک شدن به محلی که مبادرت به تولید ترشی و ترشک  غیر مجاز و غیر بهداشتی بصورت زیرزمینی و در محلی مخروبه  می نمود به همراه معاون محترم بهداشتی شهرستان به محل مراجعه و پس از بررسی ،اقلامی به وزن تقریبی ۲ تن نظیر خیار شور ، سرکه ، سیرترشی ، ترشک فاسد و آلو ترش ، کشف و توقیف گردید. خاطیان توسط مامورین نیروی انتظامی بازداشت و محل نیز پلمب و پرونده جهت سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع ذیصلاح قرار گرفت.

صفحه‌ها

اشتراک در بهداشت محیط
 

ارتباط با ما

اصفهان - شهرستان فریدن - شهر داران - خیابان نواب صفوی - شبکه بهداشت و درمان فریدن تلفن تماس : ۴ - ۰۳۷۲۴۲۲۲۶۰۱

پیوند ها